žinios

Po 2020 m. Pusmečio, sunkaus laikotarpio, Aoshengas pasiekė gerų pasiekimų. Automatinio dažų maskavimo plėvelė, iš anksto užklijuota maskavimo plėvelė, vienkartiniai automatinio valymo rinkiniai, statybinė plėvelė, lakštinė medžiaga / lakštinis audinys, PE plastikinis pakavimo maišelis, panaši popierinė maskavimo plėvelė, 3 iš 1 užklijuota maskavimo plėvelė, plėšoma rankomis. ir kiti susiję produktai yra labai gerai parduodami, ypač vienkartiniai automatinio valymo rinkiniai (vienkartinis sėdynių dangtis, vienkartinis vairo užvalkalas, vienkartinis kojų kilimėlis, vienkartinis pavarų perjungimo dangtis ir vienkartinis rankinių stabdžių dangtis). Ačiū visam personalo darbui per šį laiką. Be to, ateina ruduo, įmonė nusprendė suteikti darbuotojams pertrauką.

„Qingdao Aosheng Plastic“ kompanija surengė visus darbuotojus vienos dienos rudens kelionei į Lin Yi miestą rugsėjo 4 dtūkst . Linas YI, kuris yra tik 3 valandos iki mūsų gamyklos, yra garsus raudonojo turizmo miestas. Tai labai gražu ir pristato daugybę kinų tradicinės kultūros. Užsiėmimo metu visi elgėsi tvarkingai, rūpinosi vienas kitu, solidarizavosi, užmezgė draugystę ir labai stengėsi apsaugoti mūsų komandos garbę. Harmoningos, tarpusavyje susijusios ir draugiškos atmosferos, kuri mėgsta didelę šeimą, manome, kad mūsų komandos dvasia ir sanglauda buvo sublimuota ir sustiprinta. Tuo tarpu mes taip pat jaučiame mūsų įmonės skatinimą ir augimą. Mes visi turime labai laimingą dieną.

Dalindamiesi akimirka, tikėdamiesi ateities, tikime, kad visi „Aosheng“ darbuotojai sukurs Aoshengo genialumą kartu su viena širdimi ir viena jėga. „Aosheng“ yra ne tik įmonė ar gamykla, skirta prekiauti produktu. Mes stengiamės sukurti puikią įmonės kultūrą ir įmonės dvasią. Visi kompanijos nariai mano, kad aš esu viena didelės šeimos dalis ir mes turime ją padaryti geresnę ir stipresnę. Nuoširdžiai sveikiname jus, kad esate viena iš mūsų šeimos narių.  


Skelbimo laikas: balandžio-20-2021 m